obrazek

»PKB KARO»» Cennik » Przeglądy budynków

Zakres przeglądów. PKB KARO dokonuje przeglądów budynków
w zakresie konstrukcyjno-budowlanym (art. 62 ust.1 Ustawy Prawo Budowlane).
Na życzenie Zamawiającego możemy dokonać kompleksowego przeglądu budynku, w pełnym zakresie.
Wykonujemy także „Oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest” zgodnie z Dz.U. 04.71.649.

Przeglądy jednoroczne. Cena przeglądu jednorocznego ustalana jest indywidualnie w stosunku do konkretnego obiektu. Zależy ona od wielkości budynku oraz jego stanu technicznego. W przypadku kolejnych (w następnych latach) przeglądów stosujemy obniżkę ceny w wysokości około 30%.
Przykładowo można podać, że pierwszy przegląd przeciętnego budynku mieszkalnego trzykondygnacyjnego, jednoklatkowego, wykonanego w technologii tradycyjnej, o średnim stanie technicznym, kosztuje około 250zł netto.

Przeglądy pięcioletnie. Podobnie jak przy przeglądach rocznych, cena jest uzależniona od wielkości budynku i jego stanu technicznego. Wpływ na cenę ma także ewentualnie wykonany w poprzednim roku przegląd roczny.
Przykładowo można podać, że przegląd pięcioletni 1 segmentu budynku wielkopłytowego (8 kondygnacji), dla którego był już wcześniej wykonany przegląd roczny, to koszt około 600 zł netto.

Za wykonane usługi wystawiamy fakturę VAT.

Aktualizacja: 12 listopada 2011r

Jerzy Ciesielczuk © Wszystkie prawa zastrzeżone Design 2007 Erie Design